Všechny balíčky s doručením na adresu jsou zadávány přes dopravce "CZ - nejlevnější doručení na adresu". V aktuální krizové situaci kurýři omezují své kapacity doručovaných zásilek a Zásilkovna díky tomuto řešení vždy pomůže najít takového kurýra s volnou kapacitou, který doručí vaše zásilky co nejkvalitněji v daném dni a regionu. Takže Vaše balíčky mohou být doručeny poštou či kurýrem, dle jejich aktuální kapacity.

BEFADO tenisky - modré s motýlky


279,00 Kč
původní cena: 349,00 Kč Sleva 20%

Kód: 251Y066_36

Dostupnost: SklademPro koho Holčičí
Výrobce - dodavatel Befado
Druh Obuvi Certifikovaná
Zapínání Suchý zip

Botky jsou vhodné pro sportovně-rekreační aktivity venku i v tělocvičně. Jsou vyrobeny z prodyšných látek. Mají vyztuženou zadní část boty pro dobrou stabilizaci paty a nízký klínovitý podpatek. Samozřejmostí jsou vysoké špičky bot, které chrání botu před odřením. Lehká a pružná protiskluzová podrážka působí proti únavě dětských nožiček a usnadňuje chůzi i běh. Snadné a rychlé obouvání zajistí zapínání na suchý zip a elastické tkaničky. 

Boty značky Befado jsou synonymem pro rozvoj, zdraví a pohodlí malých nohou. Befado spojuje zkušenosti a moderní technologie s nejnovějšími trendy designu. Cílem je výroba vysoce kvalitní obuvi, kterou oceňují zákazníci po celém světě. Obuv Befado je vyrobena ve spolupráci s lékaři a ortopedy z Ústavu obuvnického průmyslu v Krakově.

Obuv Befado je držitelem atestace „Zdrowa stopa“ a certifikátu státního zkušebního institutu ITC Zlín v ČR (institut pro testování a certifikaci).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.