Všechny balíčky s doručením na adresu jsou zadávány přes dopravce "CZ - nejlevnější doručení na adresu". V aktuální krizové situaci kurýři omezují své kapacity doručovaných zásilek a Zásilkovna díky tomuto řešení vždy pomůže najít takového kurýra s volnou kapacitou, který doručí vaše zásilky co nejkvalitněji v daném dni a regionu. Takže Vaše balíčky mohou být doručeny poštou či kurýrem, dle jejich aktuální kapacity.

D.D. STEP - zimní BARE FEET, Violet


1 219,00 Kč

Kód: 023-804C_28

Dostupnost: SklademPro koho Holčičí
Výrobce - dodavatel DD Step
Druh Obuvi Barefoot a kompromis
Zapínání Suchý zip
Membrána Bez membrány

Novinka zimní sezóny 2019 od maďarského výrobce D.D. Step.

Řada 023 (bare feet) se vyznačuje především prostornější špičkou a rovnější palcovou stranou. Obuv je měkká hned od počátku nošení, vhodná pro nožky užší až normální. Botky jsou mírně zpevněné v oblasti paty. Mají dobrou voděodolnost, snesou i vlhko, ale i tak je dobré je impregnovat. Mají praktické přetažení gumy přes špičku.

Stélka je tvarovaná, pod patou mírně zvýšená, doporučujeme výměnu za rovnou (např. stélka Binox, kterou nabízíme ve větších velikostech, aby ji možno ustříhnout podle tvaru originální stélky)

Naměřené vnitřní rozměry:

 Velikost

25

26

27

28

29

30

 Vnitřní délka (mm)

155

164

171

177

185

192

 Vnitřní šířka (mm)

65

66

67

68

70

72

Vnitřní délka měřena měřilem PLUS12, vnitřní šířka měřidlem Clevermess. Změřen byl jeden model/ jedna barva řady 023, ostatní barvy se mohou malinko lišit. Na požádání lze přeměřit konkrétní pár.

  • Související produkt
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.