Všechny balíčky s doručením na adresu jsou zadávány přes dopravce "CZ - nejlevnější doručení na adresu". V aktuální krizové situaci kurýři omezují své kapacity doručovaných zásilek a Zásilkovna díky tomuto řešení vždy pomůže najít takového kurýra s volnou kapacitou, který doručí vaše zásilky co nejkvalitněji v daném dni a regionu. Takže Vaše balíčky mohou být doručeny poštou či kurýrem, dle jejich aktuální kapacity.

O nás

 

 

 


Jsme malou rodinnou prodejnou dětské obuvi, batohů do školy, čepiček, ponožek a dalších doplňků. V lednu 2017 přišel nápad otevřít si dětskou obuv a v září 2017 BotkyDětem.cz vstoupily na trh s nabídkou barefoot i certifikované obuvi. Do projektu byla zařazena i dcera, která pro BotkyDětem ve svých pěti letech nakreslila podklad pro naši botičku v logu.

Důležitý je pro nás vstřícný o ochotný přístup ke klientovi. Snažíme se zákazníkovi vyjít vstříc a poradit, najít cestu, aby byl spokojený rodič i dítě. Vítáme tipy na nové dodavatele a nebráníme se zařazení jejich produktů do nabídky.

Pojďte se k nám podívat na nejnovější trendy :-).

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.