Všechny balíčky s doručením na adresu jsou zadávány přes dopravce "CZ - nejlevnější doručení na adresu". V aktuální krizové situaci kurýři omezují své kapacity doručovaných zásilek a Zásilkovna díky tomuto řešení vždy pomůže najít takového kurýra s volnou kapacitou, který doručí vaše zásilky co nejkvalitněji v daném dni a regionu. Takže Vaše balíčky mohou být doručeny poštou či kurýrem, dle jejich aktuální kapacity.

Cena dopravy


 

Situace s COVID 19

 

Všechny balíčky s doručením na adresu jsou zadávány přes dopravce "CZ - nejlevnější doručení na adresu". V aktuální krizové situaci kurýři omezují své kapacity doručovaných zásilek a Zásilkovna díky tomuto řešení vždy pomůže najít takového kurýra s volnou kapacitou, který doručí vaše zásilky co nejkvalitněji v daném dni a regionu. Takže Vaše balíčky mohou být doručeny poštou či kurýrem, dle jejich aktuální kapacity.

 

 

 

Osobní odběr na prodejně - Kč 0,-

Zásilkovna (vyzvednutí na některé z výdejen) - Kč 69,-, platba předem Kč 0,- nebo dobírka Kč 50,-. Jedná se o nejrychlejší způsob doručení, balíček bývá připravený k výdeji zpravidla následující pracovní den po odeslání. Balíčky se odesílají každý den kolem 8. hodiny ranní. 

CZ - nejlevnější doručení na adresu - Kč 99,-, platba předem Kč 0,- nebo dobírka Kč 50,- (zajišťuje přepravce dle vytíženosti buďto Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime. Vše přes partnera Zásilkovna). Tento způsob doručení je malinko pomalejší, doručení trvá obvykle 2-3 pracovní dny od odeslání zásilky. Balíčky se odesílají každý den kolem 8. hodiny ranní.

Česká pošta (přes partnera Zásilkovna, doručení domů nebo jinou udanou adresu) - Kč 120,-, platba předem Kč 0,- nebo dobírka Kč 50,-. Tento způsob doručení je malinko pomalejší, doručení trvá většinou 2-3 pracovní dny od odeslání zásilky. Balíčky se odesílají každý den kolem 8. hodiny ranní.

DPD (přes partnera Zásilkovna, doručení domů nebo jinou udanou adresu) - Kč 110,-, platba předem Kč 0,- nebo dobírka Kč 50,-. Tento způsob doručení zpravidla trvá 2-3 pracovní dny od odeslání zásilky. Balíčky se odesílají každý den kolem 8. hodiny ranní.

 

Vrácení zboží - kupující může využít možnosti zaslání zboží zpět prodávajícímu prostřednictvím Zásilkovny. Podrobné informace k odstoupení od smluvy naleznete zde:

https://www.botkydetem.cz/clanek/pouceni-o-pravu-na-odstoupeni-od-smlouvy-7

 

Balíky se vozí na pobočku Zásilkovny v pracovní den vždy kolem 8:30 hodin ráno. Řidič je většinou vyzvedává mezi 9:00 - 10:00 hodinou. Proto je možné odeslat jen objednávky obdržené a zaplacené (platba je již připsaná na účet) či na dobírku nejpozději do 20:00 přechozího dne. Veškeré balíčky se odevzdávají Zásilkovně a ta je pak přerozděluje a předává poště a jednotlivým kurýrům.

 

Doprava v ČR od 1500,- ZDARMA, doběrečné se hradí v každém případě. Pokud využijete dopravu zdarma podmíněnou minimální výší nákupu a vrácením zboží již minimální hodnotu nákupu pro dopravu zdarma nesplňujete, budou Vám tyto náklady na dopravu dodatečně naúčtovány. 

 

 

Zasílání na Slovensko

Zaslání na Slovensko je možné při platbě předem. Cena je EUR 5,00 a zboží bude doručeno na Vaši adresu. Pokud máte zájem o zaslání na Slovensko, kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adrese info@botkydetem.cz. Doprava zdarma na Slovensko je při nákupu v minimální výši 2500,-. Pokud využijete dopravu zdarma podmíněnou minimální výší nákupu a vrácením zboží již minimální hodnotu nákupu pro dopravu zdarma nesplňujete, budou Vám tyto náklady na dopravu dodatečně naúčtovány. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.