Všechny balíčky s doručením na adresu jsou zadávány přes dopravce "CZ - nejlevnější doručení na adresu". V aktuální krizové situaci kurýři omezují své kapacity doručovaných zásilek a Zásilkovna díky tomuto řešení vždy pomůže najít takového kurýra s volnou kapacitou, který doručí vaše zásilky co nejkvalitněji v daném dni a regionu. Takže Vaše balíčky mohou být doručeny poštou či kurýrem, dle jejich aktuální kapacity.

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy


Právo odstoupit od smlouvy máte do 14 dnů bez udání důvodu. Lhůta běží od převzetí zboží.

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat společnost Petra Šimečková, Botky dětem, se sídlem Polešovice 683, PSČ: 687 37, identifikační číslo: 05716942, formou jednostranného právního jednání (například e-mailem). Je dobré použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností. Ale je vhodné se jím inspirovat a napsat na kousek papíru alespoň základní informace jako jméno, příjmení, číslo objednávky, které položky vracíte a hlavně číslo účtu, ať víme, kam poslat peníze.

Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty a zboží pak bez odkladu, nejdéle do 2 pracovních dní, zaslat. Ovšem budeme rádi, když zboží zašlete co nejdříve, ať jej můžeme uvolnit pro další zákazníky.

Zboží musí být vráceno nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a v původním nepoškozeném obalu. Nepoužívejte originál krabice od obuvi jako obal pro zaslání zboží. Tento originální obal nelze polepit štítky, popsat adresou apod. Při poškození vzniká nárok na náhradu škody a prodávající je oprávněn si tuto škodu započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Kupující může využít možnosti zaslání zboží zpět prodávajícímu prostřednictvím Zásilkovny. Stačí přinést balíček na kteroukoli pobočku a nahlásit kód: 98228675. Na této pobočce Vám pak vytisknou a nalepí na balík štítek. Všechny potřebné informace budou obsaženy v tomto štítku a na balík není třeba nic dopisovat. Nezapomeňte do balíčku přiložit dokument k odstoupení od smlouvy, pomůže nám to rychle identifikovat odesílatele a tím také urychlíte vrácení peněz na Váš účet.

Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme vám peníze na účet bez zbytečného odkladu. I když na to máme 14 dní, obvykle je to do 2 pracovních dní ode dne, kdy obdržíme zboží, které bylo v pořádku. Náklady na vrácení zboží Vám budou odečteny z celkové částky k vrácení. V tomto případě se jedná o 49,- za kód pro Zásilkovnu (resp. štítek). Náklady na vrácení nese tedy kupující.

Pokud jste využili dopravu zdarma podmíněnou minimální výší nákupu a vrácením zboží již minimální hodnotu nákupu pro dopravu zdarma nesplňujete, budou Vám tyto náklady na dopravu dodatečně naúčtovány. O tuto částku Vám pak bude snížena částka k vrácení na Váš účet.  Náklady na dopravu vychází z ceníku, který je platný ke dni vytvoření objednávky kupujícím. 

Pokud zjistíte, že potřebujete jinou velikost, udělejte si novou objednávku a zboží z původní objednávky vraťte podle instrukcí výše. Objednávky budou posuzovány zvlášť, nezávisle na sobě.

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy můžete stáhnout zde 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.