Potřebujete poradit? Rádi vám pomůžeme Po - Pá 9:00 až 18:00 (provozní dobu obchůdku najdete zde):     +420 607 979 107 info@botkydetem.cz

Otevírací doba obchůdku v Polešovicích a informace k provozu


 

 

NEMOC - NOUZOVÝ PROVOZ

POUZE BEZKONTAKTNÍ VYZVEDNUTÍ PŘIJATÝCH OBJEDNÁVEK 

 

 

 

Provozní doba od 1.2.2022 do 27.02.2022

(datum se může ještě posunout dle vývoje nemoci)

 

 

Pondělí  ZAVŘENO

Úterý     9:00 - 11:00 a 15:00 - 17:00

Středa    9:00 - 11:00 a 15:00 - 17:00

Čtvrtek   9:00 - 11:00 a 16:00 - 18:00

Pátek, sobota, neděle         ZAVŘENO

 

 

 

 

 

Milí zákazníci,


máme tady náročnější období, bude Vás teď přibývat, a tak se bude stávat, že bude potřeba trošku počkat. Do obchůdku beru maximálně 2 rodiny současně, kdy z každé může zůstat s dětmi jeden dospělý.

Doporučuji, pokud jedete pro první botičky, capáčky, přijeďte dopoledne, bývá klidněji. Pokud víte, že se Vaše holčička nebo chlapeček se bojí, přijďte s obkreslenou nožičkou. Když se budou bát a plakat, tak na prodejně nožičku nezměříme a bude tady blok i pro Vaše další návštěvy prodejny. Je opravdu nutné, aby bylo dítě na měření chvilku v klidu, když se bude bát, tak nebude. Postavte doma dítě na parapet, bude zabavené a ve svém známém prostředí, a udělejte čárky před nejdelším prstíkem, za patou a po stranách. Mějte ostrouhanou tužku, nijak ji nenaklánějte. Vím, že obkres nebude přesný, ale můžeme se od něj odrazit a pak už to tady doladíme. Tento postup pomůže i dalším návštěvám, kdy bude dítě vědět, že se mu v obchůdku nic nepříjemného neděje.


Abyste si mohli případné čekání zpříjemnit, když uvidím, že se zákazníků sjíždí více najednou, nechám opět venku časy, kam bude potřeba se zapsat. Tak uvidíte, kdy přibližně na Vás přijde řada a Vy se tak můžete jít v klidu projít a nemusíte si "držet" místo v řadě. Budu brát podle jmen na seznamu.


Máme tu pro děti krásné hřiště a nebo můžete zkusit procházku kolem rybníku. Obojí se nachází za fotbalovým hřištěm, tedy asi 5 minut chůze od prodejny. Hřiště lze vidět z chodníku naproti obchůdku a hned za ním je hráz, která patří k rybníku. 

A ještě poslední věc, pokud jste Vy nebo Vaše dítě nachlazení, nemocní, nenavštěvujte, prosím, prodejnu. Jestli je to akutní, dejte mi předem vědět a domluvíme se třeba na vyzkoušení venku nebo v autě. Nemám na mysli jen Covid, ale i ostatní infekční nemoci, které mohou ohrozit chod prodejny.

Děkuji za Vaši přízeň a pochopení ❤️,

Petra

 _________________________________________________________________________________________________________________ 

 

Platba běžnými platebními kartami je možná.

 

Prodejna se nachází v těsné blízkosti fotbalového hřiště, asi 200 metrů pod mateřskou školkou.

 

Parkování je možné na ulici, případně u fotbalové hřiště (místa je dost). Přímo u obchůdku se nachází jedno parkovací místo.